Gmina Dobre we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras otrzymało z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dofinansowanie na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci rolników w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Wypoczynek organizowany jest dla osób w wieku do 16 roku życia /urodzonych po 1 stycznia 2000 roku/, których co najmniej jedno z rodziców /prawnych opiekunów/
jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wypoczynek będzie miał miejsce, w miejscowości Poronin, woj. małopolskie
w terminie: 01.02 – 10.02.2016r.

Koszt zimowiska dla jednej osoby wynosi 900,00 zł brutto, z czego dofinansowanie Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników wynosi 700,00 zł brutto.

Dopłata rodziców/opiekunów wynosi 200,00 zł

W załączeniu dostępny jest program zimowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się
z atrakcjami przygotowanymi dla dzieci i młodzieży.

Organizator zapewnia transport autokarowy z miejsca zbiórki do miejsca wypoczynku
oraz z powrotem. Dokładne miejsce zbiórki oraz godzinę wyjazdu Organizator określi
w porozumieniu z Państwem w terminie najpóźniej do 10 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dobrem ul. T. Kościuszki 1, 05-307 Dobre tel. 25 757 11 23

PLAN ZIMOWISKA