VII Międzynarodowy Turniej Smaków na Szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego za nami. W tym kulinarnym wydarzeniu z terenu gminy Dobre wzięli udział: Koło Gospodyń Wiejskich z  Czarnogłowia, Koło Gospodyń Wiejskich z Dobrego oraz pani Joanna Dróżdż.

Przedstawiciele gminy Dobre uczestniczyli także w konkursie pn. „Najsmaczniejsza potrawa”, w którym KGW z Czarnogłowia otrzymało III miejsce za Kapustę z kaszą jęczmienną i sadłem, natomiast KGW z Dobrego oraz pani Joanna Dróżdż zdobyli wyróżnienia.

W drugiej kategorii konkursu „Gościniec z podróży” pani Joanna Dróżdż zajęła II miejsce za Pszczelą apteczkę pradziadka Januszka.

Serdecznie gratulujemy!