Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do naszej tradycji wyjazdów na mecze piłki nożnej serdecznie zapraszam dzieci wraz z opiekunem oraz osoby dorosłe na mecz piłki nożnej Lotto Ekstraklasa Legia Warszawa – Górnik Łęczna w dniu 18.12.2016 r. (niedziela) o godz. 18:00 w Warszawie gwarantujemy bilety dla 45 osób.

Autokar podstawiłby się w Dobrem przed Urzędem Gminy  o godz. 15:40.

Wyjazd na mecz najpóźniej o godz. 15:50.

Przewidywany koszt przejazdu 17 – 25 zł/osoba.

Zgłoszenia proszę kierować na adres:  pchmielewski@gminadobre.pl wpisując imię nazwisko i koniecznie nr PESEL, a także  nr. telefonu do  kontaktu  lub sms na nr  694 725 736.

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę o zapoznanie się z  procedurą wejścia na  mecze, która będzie restrykcyjnie przestrzegana więc decyzja dot. zgłoszenia musi być  100%- towa .

Piotr  Chmielewski

Zdjęcie: pexels.com